Aleš Petržela

19.12. 2019 od 20:00 v Balbínce (Balbínova 323/6, 120 00 Vinohrady) 

Adam Pavlíček & Aleš Petržela

a hosté
aneb Čtyři v jednom klubu

Naše společná videa:

něco dalšího o nás a koncertě:

Adam Pavlíček

Originální fingerstylový a klasický kytarista, skladatel a interpret. Vítěz Kytarové soutěže Sai festivalu KYTARA NAPŘÍČ ŽÁNRY 2016. Na koncertě Vám zahraje svoje skladby i úpravy populárních písní a představí se s novou kytarou, kterou prožene i při doprovázení Alešových písniček.                                             

Aleš Petržela

Velmi nadějný písničkář a skladatel, který se prezentuje vlastní tvorbou. Se svou písní "Cukr a sůl" se jednohlasným rozhodnutím poroty stal absolutním vítězem jubilejního ročníku PORTA 2017. Na koncertě si poslechnete jeho autentický, vybroušený a energický sólový projev a několik písní v dosud nezaznamenané podobě v duu s Adamem. 

Na koncertě vystoupí také hosté

S Adamem Pavlíčkem zahraje zpěvačka a ukulelistka Marcela Brožová. Zazní latiny a také několik vánočně laděných písní. Vystupují příležitostně pod názvem Duostrun

Marcela Brožová je zpěvačka, která se zároveň intenzivně věnuje hře na ukulele. Svoje hudební vzdělání a široký žánrový rozptyl zúročuje nejen při koncertech, ale také při vedení ukulele workshopů pro začátečníky i pokročilé. Spolupracuje také s Benem Andersonem (Czech ukulele festival, Ukulele institut České republiky), se kterým vydali učebnici ,,Ukulele krok za krokem".