HUDBA PRO FIREMNÍ AKCE
pro hotely a luxusní restaurace

Připravím i novou skladbu/skladby dle přání klienta (* viz cena níže). 

Mohu nabídnout i cca 60 - 90 minut atraktivní klasické hudby.

Audio a video ukázky jsou níže pod textem.

Repertoár:

Repertoár v délce 3 hodiny sestává z instrumentálních coverů populárních skladeb 20. a 21. století. Jde o styl hry zvaný fingerstyle nebo fingerpicking a v mém hraní najdete žánry pop, jazz, latin, folk i klasickou hudbu. Jsem také interpretem skladeb současných kytaristů jako je například Tommy Emmanuel. Seznam přes 71 hraných skladeb můžete zobrazit zde:

Technické podmínky:

Disponuji vlastním ozvučením pro akce do cca 100 - 120 lidí. Ze strany klienta potřebuji pouze židli a dostupnost k elektrické zásuvce.

Cena:

Mám repertoár v rozsahu 3 hodiny (3x45 minut + 15 minutové pauzy). Rozsah a rozvržení hraní je samozřejmě na domluvě (kratší i o něco delší rozsah je možný). Moje cenová nabídka za hraní tohoto typu se pohybuje v rozsahu cca 3000 - 6000,-Kč. (* příplatek za přípravu jedné nové skladby na přání klienta je 500,-Kč) Vystavím fakturu, nejsem plátce DPH. Přesnou cenovou nabídku sdělím dle konkrétní poptávky. 

Realizované spolupráce:

Hotely: Hilton Prague, MeetMe23, Adria, Don Giovanni a další. Doprovod firemních akcí například pro společnosti Fosfa a.s., Autopalace Spořilov a Butovice, Connea s.r.o., Notářská komora, R3GROUP s.r.o., SwissSE.com CR s.r.o., Pražské Benátky, s.r.o., TIPTOP ART + TRAVEL AGENCY spol. s r.o., a další. Dále soukromé akce (zejména svatební obřady a hostiny) a v neposlední řadě veřejné koncerty s vlastní tvorbou.


Hrát Vám bude zkušený profesionální hudebník! Přečtěte si o mně více:

Ukázky k poslechu:

další ukázky můžete poslouchat zde: 

Neváhejte mě kontaktovat s Vaší poptávkou!