KONCERTNÍ VYSTOUPENÍ
celovečerní koncert nebo festivalové vystoupení

Technické podmínky: k odposlechu nebo případně pro samostatné nazvučení menšího prostoru (cca pro 40 - 80 posluchačů) vozím kvalitní kombo AER alpha, 40W (xlr line out). Potřebuji dále židli bez postranních opěrek, stojan na mikrofon a mikrofon pro uvádění skladeb a pro zpěv.

Cena: Honorář za vystoupení a ostatní podmínky jsou na dohodě s pořadatelem. Cca 2000 - 6000,-Kč. Je možné se domluvit i na variabilní možnosti výtěžku ze vstupného. 

OSA: Nejsem zastupován OSA. Jsem registrovaný autor a poplatky za užití skladeb se vybírají pouze v televizi, rozhlase a užití na internetu. 

Dle zákona je pořadatel koncertu povinen akci nahlásit a poslat na OSA playlist, který Vám na vyžádání zašlu (online formulář pro nahlášení akce najdete na webu OSA).

Repertoár: Na koncertech uvádím zejména své instrumentální skladby pro kytaru, písně a covery populárních skladeb. Hraju ve stylu, který se nazývá fingerstyle nebo fingerpicking. Moje skladby mají mezi-žánrový charakter, nejdete v nich prvky popu, jazzu i klasické hudby. Jsem také interpretem skladeb jiných současných kytaristů jako je například Tommy Emmanuel. Po domluvě je možné zařadit i hudbu klasickou v klasické kytarové technice.

Videa z koncertů:

autorská skladba:

cover:

cover: 

autorská skladba:

autorská skladba: 

autorská píseň:

klasická hudba:

klasická hudba: 

Audio nahrávky:

další nahrávky zde:

Neváhejte mě kontaktovat, rád přijedu zahrát!